Jsme odborníci na opravy skel! "Důvěřujte nám a my vám pomůžeme!"   +420 734 266 000

Poškozená skla od kamene

Poškozená skla od kamene u obchodu, okno u domu, dveří apod. Nebo poškození nebo rozbití čelního skla kamenem od kolemjdoucího motorového vozidla způsobuje problémy a vrásky na čele nejednomu řidiči. Znáte to! Je to nepříjemné. Nechte to na nás, my to umíme opravit!

Poškozená skla od kamene

Poškozené sklo od kamene

V případě vozidla je ideální a víceméně bezproblémové, pokud máte uzavřené havarijního pojištění, jehož součástí je pojištění čelního skla, nebo samostatné pojištění čelního skla. V takových případech je oprava nebo výměna čelního skla proplacena z tohoto pojištění. Pokud však takové pojištění nemáte, obraťte se na nás! My to umíme opravit!

Poškozené skla od kamenů

Vymrštění kamene zpod kol jiného motorového vozidla je okolnost, která má původ v provozu, a která zakládá absolutní objektivní odpovědnost za škodu. Provozovatel, tj. vlastník motorového vozidla, se této své odpovědnosti za vznik škody - poškození čelního skla, nemůže zbavit. Projevem provozu motorového vozidla je v uvedeném případě otáčivý pohyb kol motorového vozidla, v jehož důsledku dojde k vymrštění kamene a vzniku škody. Ačkoliv kámen není součástí motorového vozidla, bez působení otáčivého pohybu kol jedoucího motorového vozidla by kámen zůstal na svém místě na silnici a k ​​jeho vymrštění a vzniku škody by nedošlo. Provoz motorového vozidla je tedy příčinou vymrštění kamene, který nárazem do čelního skla způsobí škodu.

Ale když nemáte důkazy? Tak my to opravíme! Levně, rychle, odborně!

POPTÁVKA

Novinky Akce

Zdarma
přijedeme, posoudíme a vypracujeme cenovou nabídku

O nás

Jsme firma zabývající se odbornou opravou poškozených skel. Přistupujeme profesionálně s dlouholetou praxí a snažíme se vyhovět veškerým vašim problémům.

 

 

 

"Důvěřujte nám a my vám pomůžeme!"

 

 

 

Scroll Effect Pro